Výhody posílání SMS zdarma
Posílání SMS zdarma má spoustu výhod. Tou hlavní je bezesporu to, že tím šetříte své peníze. Pokud jste doma a u počítače, je zbytečné posílat smsku z mobilu a utrácet tak svůj kredit, když můžete stejně tak smsku poslat přes některou z internetových stránek a zcela zdarma. Výhodou u těchto sms bran jsou často také další funkce, jako třeba hromadné poslání sms více lidem, adresáře atd. Pokud posíláme smsky zdarma přes některé aplikace v mobilu, bývá pak takové posílání smsek často i pohodlnější a jednodušší než posílání smsek tradičním způsobem.

Poslat SMS zdarma je velice jednoduché. SMS zdarma na všechny české operátory. SMS brána pro posílání SMS zdarma do všech sítí.

Rizika posílání SMS zdarma

Poslat SMS zdarma z internetu však nese také určitá rizika. Tím hlavním je především nebezpečí, že smska adresátovi prostě nedorazí. Občas se to může stát a pokud jde o něco opravdu hodně důležitého, je lepší poslat placenou esemes zprávu přímo z telefonu. Dalším rizikem je pak to, že smska se sice odešle, ale ne hned, ale až po delší době. Někdy se stává, že smska dorazí třeba až po několika hodinách. Na tyto rizika je třeba myslet a vybírat jen ty důvěryhodné sms brány, resp. aplikace, u kterých je předpoklad, že by měly fungovat.Telefonní seznam vám najde jakékoliv číslo. Odměna za dobití pro všechny.

Neomezené SMS zdarma u českých operátorů

Jednou z novinek u všech tří českých operátorů jsou výhodné tarify s neomezeným voláním i smskami. Za relativně nízký měsíční paušál tak můžete poslat kolik smsek chcete do všech sítí a nic vás neomezuje. Zatímco dříve byly tyto tarify docela drahé a ceny se pohybovaly v řádu několika tisíců korun, dnes už mají všichni operátoři tyto tzv. flaty za mnohem výhodnější ceny, které se pohybují už okolo 700 Kč. Např. Vodafone nabízí svůj nový tarif Red s neomezeným voláním a smskami do všech sítí + internetem 1,5 GB za 699 Kč měsíčně. T-Mobile a O2 pak obdobný tarif poskytují za 749 Kč. Ještě zajímavější nabídky pak mají noví virtuální operátoři, kteří u nás v poslední době zažívají obrovský boom. Prakticky každý týden se v médiích objevují zprávy o nových virtuálních operátorech, kteří se předhánějí v co nejvýhodnějších nabídkách. Čeští zákazníci tak mají mnohem větší možnost výběru než dříve a mohou nejen posílat SMS, ale i volat za výrazně nižší ceny než tomu bylo ještě v nedávné minulosti. Mezi nejzajímavější virtuální operátory patří např. Mobil.cz, který za dobití kreditu ve výši 200 Kč nabízí internet na měsíc zcela zdarma. Zajímavou nabídku má ale i Tesco Mobile a to hlavně pro majitele věrnostních kartiček Clubcard, kteří při dobití dostanou dvojnásobný kredit. Atraktivní nabídky mají ale i jiní virtuální operátoři.


Reklama:


Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!