SMS zdarma do všech sítíAbychom mohli posílat SMS zdarma do všech sítí, máme několik možností, jakým způsobem je můžeme odeslat. Můžeme je poslat buď klasickým způsobem ze svého mobilu, ale také z tabletu, počítače nebo notebooku. Abychom mohli esemesky posílat zdarma, musíme využít buď bezplatných SMS bran, kterých najdeme na internetu velké množství a můžeme si tak vybrat tu, která nám bude nejvíc vyhovovat a nebo speciálních aplikací pro mobilní telefony a tablety. SMS zdarma do všech sítí můžeme poslat také pomocí některých programů, které si do svého počítače můžeme zdarma stáhnout. Abychom nemuseli za esemesky nic navíc platit, můžeme také využít některý z neomezených tarifů. Dnes, kdy už tyto tarify stojí kolem sedmi set korun a to u všech velkých operátorů, si je už může dovolit téměř každý. Pokud jsme zvyklí opravdu hodně telefonovat a posílat esemesky, mohl by se nám takový neomezený tarif vyplatit. Jestliže však moc nevoláme a esemesky posíláme jen zřídka, pak se nám může více vyplatit posílat textové zprávy prostřednictvím některé z mnoha aplikací nebo programů, které jsou zcela zdarma a stačí nám jen připojení na internet.

Poslat SMS zdarma do všech sítí lze snadno online. Servis24 přihlášení na účet je bezpečné a rychlé. Moje O2 nabízí výhodné volání, rychlý internet a další telekomunikační služby.

SMS zdarma do všech sítí z počítače nebo notebooku

Asi nejobvyklejším místem, odkud lidé posílají SMS zdarma do všech sítí, jsou stolní počítače a notebooky. Na nich nejčastěji využíváme tzv. SMS brány, které nám umožňují snadno a rychle odeslat textovou zprávu na libovolné mobilní číslo. Svoje vlastní SMS brány provozují velcí mobilní operátoři jako je O2, T-Mobile a Vodafone.cz, ale kromě nich je na internetu také spousta dalších oblíbených SMS bran, které umožňují poslat SMS zdarma do všech sítí. Další možností, jako poslat z PC či notebooku esemesky zdarma, je využití některého z programů, které bezplatné zasílání SMS umožňují. Tyto programy si můžeme z internetu zdarma stáhnout a poté posílat textové zprávy jejich prostřednictvím. Největší nabídku takovýchto programů najdeme např. na známém portálu Slunečnice, na kterém je obrovské množství kvalitního bezplatného softwaru. Kromě ní ale jsou ale tyto programy i na jiných webech zaměřených na bezplatný software ke stažení. Představíme si blíže některé z těchto programů. Jeden z nejoblíbenějších programů pro posílání SMS z počítače se jmenuje jednoduše Esmska. Program umožňuje posílání SMS do sítí O2 a Vodafone a samozřejmostí je i možnost vytvořit si vlastní adresář kontaktů. Mezi další funkce patří třeba plánované odeslání esemes. Výhodou je také to, že Esmska se do počítače nemusí instalovat. Dalším známým programem pro Windows, který umožňuje bezplatné posílání esemesek je Kubík SMS DreamCom. Ten už umožňuje posílat SMS zdarma do všech sítí a kromě toho nabízí spoustu dalších funkcí – hromadné odesílání SMS, třídění adresátů do skupin, podporu uživatelských profilů a mnoho dalších. Aktuální verzi tohoto programu si můžeme zdarma stáhnou např. na Slunečnici. Pro počítače s Windows je určená i aplikace s názvem SMS Square Pro. Jednoduchá a intuitivní aplikace umožňuje posílat SMS zdarma do všech sítí a navíc lze ke zprávě přiložit i obrázek. Můžeme si ji stáhnout zdarma na stránkách Slunečnice, jedná se však o starší a dlouho neaktualizovaný software. Mezi starší programy pro posílání SMS zdarma do všech sítí patří i Krteček. Program nabízí řadu funkcí a i on je ke stažení zdarma. Určený je pro počítače s Windows XP nebo Vista. Posledním programem pro zasílání SMS do všech sítí, na který se podíváme je Monotea SMS Posílač. V tomto případě už se však nejedná o bezplatné esemesky, ale jde o profesionální program, který je vhodný i pro firmy nebo pro marketingové účely. Umožňuje posílání placených SMS v ceně 0,90 Kč. Mezi další funkce programu patří adresář kontaktů nebo historie odeslaných zpráv. Bližší informace najdeme na stránkách http://www.monotea.com/cs/products/sms-posilac/.

Telefonní seznam vám najde jakékoliv číslo. Odměna za dobití pro všechny. Odesílání SMS zdarma na všechny české operátory.

SMS zdarma do všech sítí přes ICQ

Esemesky zdarma do všech sítí můžeme posílat i prostřednictvím známého komunikačního programu ICQ. Ten v posledních letech prošel mnoha změnami a přibyla v něm řada nových funkcí. ICQ tak umožňuje např. videohovory, propojení se sociálními sítěmi, upozornění na e-maily a mnoho dalších. Jak je to tedy s esemeskami zdarma přes ICQ? Bezplatné SMS lze z tohoto programu poslat na jakékoli telefonní číslo, tedy nejen těm, které máme na ICQ v kontaktech. Stačí jen kliknout na záložku SMS, zadat jméno nebo telefonní číslo, napsat text zprávy a kliknout na tlačítko Odeslat. Možnost poslat tyto bezplatné esemesky můžeme získat za odpovědi, které dostaneme na ICQ. Počet SMS zdarma z ICQ tak není neomezený, ale závisí na tom, jak ICQ používáme. ICQ můžeme používat nejen na počítači, ale i jako aplikaci pro mobilní telefon. V současné době je tak k dispozici pro Android, iOS a Windows Phone, ale i pro BlackBerry, Symbian, Badu a dokonce i v Java verzi pro starší mobily.

Počítače jsou v informatice elektronická zařízení, která zpracovávají data pomocí předem vytvořených programů.

SMS zdarma do všech sítí z mobilního telefonu

Bezplatné esemesky můžeme samozřejmě posílat také přímo ze svých mobilních telefonů, ať už jsme kdekoliv. Stejně jako na počítači, i na mobilu k tomu můžeme využít některou ze SMS bran. Kromě nich se ale určitě vyplatí stáhnout si do svého přístroje aplikaci, která nám umožní snadnější posílání SMS zdarma. Samozřejmě podmínkou je, abychom měli chytrý telefon (smartphone). Výhodou těchto aplikací je pak mnohem pohodlnější odesílání zpráv než přes běžné SMS brány, hezčí uživatelské prostředí, více funkcí atd. Pro ty,co posílají esemesek skutečně hodně a také hodně telefonují, je pak ideální objednat si některý z neomezených mobilních tarifů. Díky tomu, že tyto tarify vyjdou na cenu kolem max. sedmi set korun, tak se už skutečně vyplatí a může si je dovolit mnohem více lidí než dříve, kdy stály několik tisíc. V každém případě možností, jak posílat ze svého telefonu SMS zdarma do všech sítí je celá řada a pokud máme chytrý telefon s připojením na internet, nemusíme tak za smsky zbytečně utrácet.

SMS zdarma do všech sítí přes SMS brány

Nejčastějším způsobem, který někdy využil už skoro každý, je odeslání esemesky přes některou ze esemes bran. SMS brány nám umožňují rychlé a snadné odeslání SMS zdarma do všech sítí a jsou tak ideálním pomocníkem v situaci, kdy nemáme na svém mobilu dostatečný kredit a potřebujeme někomu nutně poslat esemesku. Které SMS brány na českém internetu umožňují odeslat textové zprávy do všech sítí a které pouze na vybrané operátory?

O2 – SMS brána operátora O2 umožňuje posílat SMS zdarma pouze do vlastní sítě. SMS bránu najdeme na internetu pod odkazem http://sms.1188.cz/ a pokud na ní nejsme zaregistrovaní, můžeme z ní posílat esemesky o délce max. 60 znaků. V případě, že se zaregistrujeme, můžeme posílat SMS zdarma až o délce standardních 160 znaků.

T-Mobile – i u T-Mobilu lze z jeho SMS brány posílat zdarma esemesky pouze do vlastní sítě. Do ostatních sítí mohou textové nebo multimediální zprávy posílat pouze registrovaní zákazníci a SMS a MMS jsou zpoplatněny podle aktuálního tarifu.

Vodafone – v případě Vodafonu lze z jeho SMS brány na portálu Vodafone.cz park zdarma posílat smsky do vlastní sítě a to jak pro zákazníky tohoto operátora, tak pro ostatní uživatele. Klienti Vodafonu pak  mohou z této stránky posílat i SMS a MMS do sítí ostatních operátorů.

smsbrana.cz – jedna z nejoblíbenějších a nejlepších českých SMS bran umožňuje posílat SMS zdarma do všech tří sítí. Nejdříve je však třeba se zaregistrovat – registrace je ale rychlá a bezplatná a po ní budeme moci pohodlně posílat esemesky na všechny operátory. Bez registrace je SMS možné posílat pouze do sítí O2 a T-Mobile, na Vodafone to bez registrace nejde.

poslatsms.cz – i tato SMS brána umožňuje posílat SMS zdarma do všech sítí. Velkou výhodou je zde možnost posílat esemesky bez nutnosti opisování kódů, čemuž se nevyhneme u konkurenčních SMS bran. Dalším plusem je zde historie odeslaných SMS i bez nutnosti registrace. V případě, že se ale na stránkách zaregistrujeme, získáme další výhody (delší smsky atd.).

esemes.cz – i tady můžeme posílat SMS zdarma do všech sítí. Pokud se na stránce zaregistrujeme pomocí služby Moje ID, můžeme si vypnout opisování kontrolních ověřovacích kódů. Registrace je zdarma a můžeme využít i přehledný adresář našich kontaktů.

smsmania.cz – velmi pěkně graficky zpracovaná SMS brána. Můžeme z ní posílat SMS zdarma do všech sítí a v případě registrace získáme i řadu dalších funkcí – přehledný adresář kontaktů, archiv odeslaných esemesek, statistiky odeslaných SMS, automatický podpis a řadu dalších výhod.

smsgo.cz – i z této stránky lze posílat SMS zdarma do všech sítí. Velmi jednoduchá a přehledná stránka nabízí snadné odeslání esemesky o délce max. 145 znaků. Stačí jen vyplnit příjemce, text zprávy a kliknout na tlačítko Poslat. Zajímavou funkcí je možnost jedním kliknutím odstranit ze zprávy mezery – to se může hodit např. v situaci, kdy nám 145 znaků nestačí a potřebujeme smsku zkrátit.
napis-sms.cz – jednoduchá a přehledná SMS brána ze které lze odeslat až 250 esemesek zdarma bez nutnosti registrace. Na konci smsky je umístěna reklama. V případě registrace a přihlášení lze poslat neomezené množství zpráv a to bez reklamy, adresář kontaktů, delší smsky (až 750 znaků) a další výhody. Součástí stránky jsou i zajímavé statistiky.


Reklama:


Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!