SMS zdarma do všech sítí pomocí aplikaceNejpohodlnějším způsobem, jak posílat SMS zdarma do všech sítí z mobilního telefonu je využít některé ze specializovaných aplikací, které jsou určené pro ty, kteří mají smartphone. Tyto aplikace jsou obvykle k dispozici zdarma ke stažení a nabízejí celou řadu užitečných funkcí, díky kterým je posílání SMS snadnější než např. přes internetové SMS brány. Které aplikace pro SMS zdarma do všech sítí patří k těm nejlepším?

Free SMS Sender – nejoblíbenější česká SMS aplikace určená pro mobilní telefony s operačním systémem Android. Free esemes Sender nabízí možnost posílání SMS zdarma do všech sítí a to pomocí různých SMS bran. Kromě České republiky jsou součástí aplikace i SMS brány ze Slovenska, Indie a Ruska. Oblíbená aplikace je ke stažení zdarma a můžeme si ji stáhnout z obchodu Google Play nebo přímo ze stránek http://www.freesmssender.cz/, kde najdeme i bližší informace.

Oskárek – další populární aplikace pro bezplatné posílání esemesek. Oskárek dokonce v roce 2011 zvítězil v anketě Mobilní aplikace roku. Kromě Androidu si jej mohou stáhnout i ti, co mají mobil s operačním systémem iOS. V obou případech je aplikace zcela zdarma.

Viber – nesmírně oblíbená aplikace nejen u nás, ale i v celém světě. Viber umožňuje nejen posílání bezplatných SMS do všech sítí, ale i spoustu dalších skvělých funkcí – bezplatné volání, posílání obrázků, videí atd. I Viber je ke stažení zdarma a je určen prakticky pro všechny mobilní operační systémy včetně těch málo používaných jako je Symbian, Bada atd. Kromě mobilních verzí existuje i verze pro stolní počítače a notebooky. Všechny verze Viberu jsou pak ke stažení na oficiální stránce http://www.viber.com/. Aplikace je přeložená do několika desítek jazyků, mezi kterými nechybí ani čeština.

Telefonní seznam vám najde jakékoliv číslo. Odměna za dobití pro všechny. Poslat SMS zdarma do všech sítí lze snadno online.

SMS zdarma do všech sítí s výhodným mobilním tarifem

Pokud hodně telefonujeme a posíláme esemesky, vhodným řešením pro nás může být pořízení neomezeného mobilního tarifu, tzv. flatu. Zatímco ještě v nedávné minulosti byly tyto tarify relativně drahé a jejich cena se pohybovala v řádu několika tisíc korun, dnes už všichni operátoři tyto neomezené tarify nabízejí za velmi přijatelnou cenu, která se pohybuje kolem sedmi set korun. Díky razantnímu snížení ceny tak k těmto tarifům přešlo obrovské množství zákazníků, kteří se tak nemusejí nijak omezovat a mohou telefonovat i posílat SMS do všech sítí zcela bez omezení a platí stále stejný měsíční paušál. Velkou výhodou je bezpochyby také to, že oproti posílání SMS z různých SMS bran máme u klasického způsobu jistotu, že esemeska příjemci dorazí, můžeme si nechat poslat doručenku atd. Kromě tří velkých mobilních operátorů nabízí neomezené tarify také celá řada dalších, malých poskytovatelů, kteří mají mnohdy ještě výhodnější ceny a zajímavější nabídky. Každý si tak může vybrat podle toho, co je pro něj nejvýhodnější – např. pro ty, co mobil používají hlavně na internet je jednoznačně nejvýhodnější nabídka virtuálního operátora mobil.cz, případně ještě Studentfone.

Moje O2 nabízí výhodné volání, rychlý internet a další telekomunikační služby.

SMS zdarma do všech sítí v zahraničí

Kromě SMS zdarma do všech sítí v rámci České republiky můžeme bezplatné esemesky posílat také na telefonní čísla do zahraničí. K tomu můžeme využít např. některou ze zahraničních internetových SMS bran. K jejich vyhledání lze použít některé specializované webové stránky, na kterých jsou soustředěné odkazy na spoustu zahraničních bran. O které stránky se jedná? Seznam zahraničních SMS bran najdeme např. na stránkách http://sms-zdarma.bestpage.cz/sms_zahranici.html. Součástí webu jsou odkazy na SMS brány především v evropských zemích, jako je např. Slovensko, Rakousko, Polsko nebo Belgie, ale najdeme zde i odkazy na SMS brány na jiných kontinentech, jako je třeba Amerika nebo Afrika. Na stránkách je i odkaz na SMS bránu, ze které lze posílat esemesky zdarma do celého světa. Další zajímavou stránkou, která umožňuje posílat SMS zdarma do všech sítí v zahraničních zemích, je http://freesms.oukej.cz/. Na této stránce jsou odkazy na SMS brány ve více než dvaceti zemích světa od sousedních států jako je Slovensko, Rakousko nebo Německo až po vzdálenější země jako např. Island, Singapur nebo Libanon. Všechny odkazy na této stránce jsou výhradně na takové SMS brány, na kterých není nutné se předem registrovat.

Servis24 přihlášení na účet je bezpečné a rychlé. Odesílání SMS zdarma na všechny české operátory.

SMS zdarma z Facebooku

Poslat esemesku zdarma můžeme i z nejoblíbenější sociální sítě. Např. součástí facebookové stránky T-Mobile je SMS brána, kterou mohou využít všichni uživatelé Facebooku, kteří takto mohou odeslat denně až pět SMS zpráv. Fanoušci této stránky pak mohou mohou každý den poslat až 20 esemesek. SMS zprávy z této stránky jsou zdarma, ale lze je odeslat pouze na čísla, která patří do sítě T-Mobile. Do smsky můžeme snadno vložit i smajlíky pomocí ikon, nebo připojit přednastavený podpis, který si můžeme jednoduše změnit. SMS brána na facebookové stránce T-Mobile je velmi přehledná a uživatelsky příjemná a pokud potřebujeme poslat smsku do této sítě, určitě stojí za vyzkoušení. Posílat SMS zdarma umožňuje i aplikace Facebook Messenger, kterou si do svého mobilu můžeme zdarma stáhnout. Facebook Messenger patří k nejoblíbenějším a nejstahovanějším aplikacím a nabízí spoustu zajímavých funkcí pro všechny uživatele Facebooku


Reklama:


Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!