Posílání SMS zdarma přes ICQProgram ICQ byl u nás v minulosti hodně oblíbený a pro internetovou komunikaci ho používalo velké množství lidí. V poslední době však jeho popularita rapidně klesla, protože většina lidí už místo něho komunikuje se svými přáteli přes Facebook. Ti, co však ještě stále ICQ používají, mají mimo jiné možnost z něj posílat SMS zdarma. ICQ si můžete stáhnout nejen do svého počítače nebo notebooku, ale také jako aplikaci do mobilního telefonu nebo tabletu. Na počítači pak lze ICQ spustit aniž byste ho museli instalovat – jedná se o verzi ICQ2go a i z ní můžete poslat SMS zdarma.

SMS zdarma na všechny české operátory.

Jak poslat SMS zdarma na Vodafone

Pokud chceme poslat SMS zdarma člověku, který má číslo v síti Vodafone, máme několik možností, jak to udělat. Pokud jsme sami zákazníky Vodafonu, tak ideální možností pro nás bude zaregistrovat se na komunikačním portálu Vodafone Park. Ten nabízí kromě posílání smsek zdarma také spoustu dalších užitečných aplikací. Kromě esemes zdarma do sítě Vodafone lze přes něj posílat i placené smsky do jiných sítí, ale tato funkce platí pouze pro ty, co mají číslo u Vodafonu. Kromě Vodafone Parku můžeme samozřejmě využít i různé programy nebo aplikace, které jsme si už představili v předchozích kapitolách – přes Vodafone.cz Park je ale posílání SMS do této sítě nejpohodlnější a máte jistotu, že SMS zpráva skutečně adresátovi dorazí. Svůj účet v tomto portálu si můžete i propojit se svým účtem na Facebooku, nastavit si v něm oblíbené kontakty a mnoho dalších věcí. Přihlašování na Vodafone Park pak probíhá buď zadáním e-mailu a hesla a nebo pokud ho máte propojený s Facebookem, tak jen kliknutím na příslušné tlačítko.

Telefonní seznam vám najde jakékoliv číslo. Odměna za dobití pro všechny. Poslat SMS zdarma je velice jednoduché.Jak poslat SMS zdarma na T-Mobile

I v případě zasílání smsek do sítě T-Mobile máme na vybranou několik možností, jak tuto SMS zprávu odeslat. Jednou z nich je využít sms bránu přímo na stránkách T-Mobilu. Tyto brány jsou zde dvě – jedna je pro registrované zákazníky a můžeme přes ni posílat SMS i MMS zprávy do sítě T-Mobile zdarma a do ostatních sítí dle tarifu. Veřejná SMS brána oproti tomu umožňuje posílat pouze smsky zdarma do sítě T-Mobile a o maximální délce 160 znaků. Do ostatních sítí z ní SMS zprávy posílat nelze a nepodporuje ani posílání MMS zpráv. Veřejnou SMS bránu najdeme pod odkazem http://sms.t-zones.cz/open.jsp a jednotlivé smsky z ní můžeme posílat vždy po 30 sekundách. Kromě těchto dvou sms bran, které jsou součástí oficiálních webových stránek T-Mobilu můžeme samozřejmě využít i některé z ostatních veřejných sms bran na internetu a nebo aplikace v mobilu, případně programy v počítači.

Jak poslat SMS zdarma na O2

I u největšího českého operátora máme na výběr z více možností, jak SMS zdarma odeslat. Speciálně pro posílání SMS zdarma do sítě O2 je určená stránka http://sms.1188.cz/. Tato SMS brána umožňuje posílat zprávy pouze do sítě O2 a k odeslání je kromě čísla příjemce a textu zprávy třeba ještě opsat kód z obrázku. Kromě tohoto webu můžeme samozřejmě použít i kteroukoliv jinou SMS bránu nebo program v počítači, případně aplikaci v mobilu.

Jak poslat SMS zdarma do zahraničí

SMS zprávy zdarma můžeme posílat nejen na čísla v České republice, ale lze je poslat i do zahraničí. Abychom mohli tyto smsky poslat zdarma, musíme využít některé ze zahraničních sms bran. Na rozdíl od zasílání těchto sms na našem území je zde ovšem větší riziko, že SMS do zahraničí zdarma se vám nepodaří odeslat, takže je třeba s tím počítat a skutečně důležité zprávy poslat raději placenou formou.


Reklama:


Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!