Nejlepší aplikaceNa chytré mobilní telefony s operačním systémem (smartphony) už dnes existuje spousta aplikací, které nám posílání SMS zpráv zdarma výrazně usnadňují. Posílání smsek přes tyto aplikace je jednodušší a pohodlnější než přes běžné esemes brány na internetu a určitě se vyplatí je používat. Jednou z nejlepších takových aplikací, které si můžeme zdarma stáhnout do našeho mobilu, je Free SMS Sender. Prostřednictvím této aplikace můžeme snadno posílat bezplatné smsky do sítí všech českých operátorů a to pomocí celé řady různých sms bran, ze kterých si sami můžeme vybrat. Kromě českých telefonních čísel aplikace umožňuje poslat SMS zdarma i na čísla ze Slovenska, Ruska a Indie. Free SMS Sender je určený pro mobily s operačním systémem Android a v současné době podporuje kolem 30 sms bran ze čtyř zemí. Další oblíbenou aplikací pro chytré telefony je Oskárek SMS zdarma. Díky této aplikaci můžeme jednoduše posílat SMS zprávy zdarma do všech tří sítí a zákazníci T-Mobilu navíc i MMS zprávy. Aplikace je bezplatná a stáhnout si ji do svého mobilního telefonu mohou jak majitelé přístrojů s Androidem, tak majitelé iPhonů. Oskárek SMS zdarma je pak ke stažení k dispozici v obchodech Google Play nebo iTunes. Zajímavou alternativou vůči těmto aplikacím pro posílání SMS zdarma je pak WhattsApp Messenger. Jedná se o speciální aplikaci pro zasílání zpráv přes internet, která využívá připojení k internetu. Aplikace je určená pro všechny typy smartphonů, tedy nejen pro Androidy a iPhony, ale i pro mobily s Windows Phone, BlackBerry, Symbianem nebo Nokia S40.

Telefonní seznam vám najde jakékoliv číslo. Odměna za dobití pro všechny. Poslat SMS zdarma je velice jednoduché.Programy do počítače, které umožňují poslat SMS zdarma

Pro posílání smsek zdarma z našeho počítače můžeme kromě webových sms bran použít i speciální programy. Takových programů najdeme na internetu velké množství a například na stránce www.slunecnice.cz si některý z těchto programů můžeme zdarma stáhnout. Kvalitním programem na posílání SMS zdarma je např. Esmska, která umožňuje posílání SMS zpráv do sítí O2 a Vodafone. Program není nutné instalovat, stačí ho jen stáhnout. Dalším takovým programem je Kubík SMS DreamCom. Program využívá SMS brány z internetu a umožňuje např. třídění adresátů do skupin, rozesílání hromadných smsek, historie zpráv, šablony a spoustu dalších funkcí. Posledním bezplatným programem, který si představíme je SMS Zdarma. I z něho můžeme posílat smsky do všech tří sítí v České republice a stáhnout si jej zdarma lze např. na odkazu http://www.instaluj.cz/sms-zdarma. Kromě těchto tří programů ještě existuje i mnoho dalších, které jsou na internetu volně ke stažení – každý si tedy může vybrat takový, který mu bude nejvíce vyhovovat a splňovat jeho požadavky.

SMS zdarma na všechny české operátory.

Posílání SMS zdarma přes program Viber

Jednou z nejlepších aplikací, přes které můžeme nejen posílat SMS zdarma, ale také zdarma telefonovat, je Viber. Viber je k dispozici pro všechny typy smartphonů, takže si jej do svého mobilu můžete stáhnout bez ohledu na to, jestli v něm máte operační systém Android, iOs, Windows Phone nebo Blackberry. Viber funguje dokonce i na takových systémem jako je Symbian nebo Bada. Kromě mobilů je možné si Viber stáhnout také do počítače. Internetové stránky Viberu najdeme na adrese http://www.viber.com/ a hned z titulní stránky můžeme přejít na odkaz ke stažení pro náš přístroj. Stažení aplikace Viber je zdarma a nic neplatíme ani za jeho používání. Jediné, co je k bezplatnému zasílání zpráv a k bezplatnému volání potřeba, je připojení na internet, ať už přes wi-fi nebo datové připojení.


Reklama:


Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!